JCH, CH Mekky Želečské vrchy

Otec: C. I. B Eastdale Just a Image of Luck

Matka: Kelly Želečské vrchy

Datum narození: 3.4.2014

Chovný: Bonitace 19.4. 2015, Praha, již kryl

Ocenění: Český šampion krásy, Slovenský šampion krásy, Český junioršampion, Klubový šampion krásy KCHCS, Klubový vítěz, BOS, TOP PES roku 2016 a 2017 v KCHCS, TOP PES roku 2016 v Moravskoslezském klubu chovatelů collií a šeltií, 2. místo Top pes roku 2017 Moravskoslezského klubu, Krajský vítěz

Výška: 37 cm

Váha: 7,5 kg

Skus: nůžkový, plnochrupý

Zkouška: ZVOP, ZOP, OB-Z (2. místo v Norteaz cupu s265,5 body), OB1

Ostatní: vždy výborný (viz. výstavy)

CEA DNA: +/-

MDR1: +/-

LP: 0/0

DOV: negativní

                                                                                                                    

Mekky pochází z perspektivního spojení. Jeho otec pochází ze Švédska a je výstavně velmi úspěšný – Junioršampion, Interšampion, šampion ČR, klubový šampion. Matka je povahově velmi vyrovnaná, miluje aportování a má ráda děti.

Mekky byl krásně chlupaté štěňátko a už jako malý byl velmi samostatný a zvídavý. Když jsme si ho dovezli, vůbec se nebál, chtěl pořád běhat a hrát si.

Teď už je z něj dospělý pes, vyrovnaný a přátelský. Je velmi neúnavný, což projevuje svou vytrvalostí a rychlostí jak ve sportech, tak při různých hrách. Nejraději má agility, aportování po mamince, coursing a pasení oveček. Není to žádný lenoch :-).

Na výstavách je úspěšný. Během krátkého času dokončil tři tituly – junioršampiona ČR, šampiona ČR a klubového šampiona krásy KCHCS. Nejvíce se rozhodčím líbí jeho výraz, sladká hlava, tmavé oko, kvalitní srst pěkné barvy, dobře nasazené uši, správné zaúhlení a jeho nebojácná povaha. Za rok 2016 se stal TOP PSEM ve dvou klubech.

Moc jsme si ho zamilovali. Stal se naším nejvěrnějším  společníkem a kamarádem. Veškerou péči o něj, nám vrací svým elánem, radostí ze života a nadšením z každé maličkosti:-).

genealogický servis

Zdroj: genealogie