GCH, CH, JCH, CLUB CH Mekky Želečské vrchy

Otec: C. I. B Eastdale Just a Image of Luck

Matka: Kelly Želečské vrchy

Datum narození: 3.4.2014

Chovný: Bonitace 19.4. 2015, již kryl

Ocenění: Český Grand šampion, Český šampion krásy, Slovenský šampion krásy, Český junioršampion, Klubový šampion krásy KCHCS, Klubový vítěz výstavy, Nejlepší dospělý pes, Nejlepší psí hlava, Krajský vítěz

Výška: 37 cm

Váha: 7,5 kg

Skus: nůžkový, plnochrupý

Zk.: ZVOP, ZOP, ZZO, OB-Z (2.místo – kvalifikace na MČR), OB1

Soutěž TOP PES

2017 1.místo v KCHCS, 2. místo v Moravskosl. klubu

2016 1. místo v KCHCS a 1. místo v Moravskosl. klubu

CEA DNA: +/-

MDR1: +/-

LP: 0/0

DOV: negativní

                                                                                                                    

Mekky pochází z perspektivního spojení. Jeho otec byl ze Švédska a byl výstavně velmi úspěšný – Junioršampion, Interšampion, šampion ČR, klubový šampion. Matka je povahově velmi vyrovnaná, klidná a na výstavách vždy získala výbornou známku.

Mekky byl krásné chlupaté štěňátko a už jako malý velmi samostatný a zvídavý. Když jsme si ho dovezli, vůbec se nebál, chtěl pořád běhat a hrát si.

Teď už je z něj dospělý pes, vyrovnaný, přátelský a nekonfliktní. Je velmi neúnavný, což projevuje svou vytrvalostí a rychlostí jak ve sportech, tak při různých hrách. Nejraději má aportování, coursing a pasení oveček. Není to žádný lenoch :-).

Moc jsme si ho zamilovali. Stal se naším nejvěrnějším  společníkem a kamarádem. Veškerou péči o něj, nám vrací svým elánem, radostí ze života a nadšením z každé maličkosti:-).

genealogický servis

Zdroj: genealogie